TR EN
info@haselmakina.com.tr

ÜRÜNLER

YÜK ASANSÖRÜ & LİFT

- Yük Asansörü ve Lift Sistemleri -

 

Yük Asansörleri :   Yük asansörlerimiz kendi içerisinde konveyör mekanizmalı yük asansörleri ve sabit şasili yük asansörleri olmak üzere 2 ana gruba ayrılmaktadır. Konveyörlü Yük Asansörleri full otomatik üretim hatlarında PLC modüllü olarak tasarlanır. Konveyör sistemleri ile taşınacak ürünler asansörün önüne gelir eğer asansör kullanım halinde ise diğer ürünler beklemede kalır ve konveyör sistemi otomatik durur. Daha sonra yük asansörünün içinde yer alan konveyör sistemi ürünü alır ve aktarılacağı kata götürerek orda tekrardan sevkiyatına devam ettirir.

Yük asansörleri konveyörlü sistem dışında demir şasili aksamlı olarakta tarafımızdan dizayn edilmektedir. Her türlü ebatta ve kat aralığı mesafede mühendis ekibimiz ölçü alıp projelendirdikten sonra imal edebilmekteyiz

 

Lift Sistemleri :  Genellikle kot farkı olan bölgelerde tercih edilen uygulamalardır. Genellikle rulolu aksamlıdırlar. Mal liftin üzerine geldikten sonra lift aşağı veya yukarı hareket ederekürünü aktarıcağı seviyeye gelir ve daha sonra tahrikli rulolar çalışarak ürünün sevkini sağlarlar.

 

                                       

Copyright ©2013 Hasel Makina ¬ Bütün Hakları Saklıdır